Головна » 2013 » Листопад » 3 » Текст Диктанту національної єдності складено
19:38
Текст Диктанту національної єдності складено
«Творити величне разом – просто! Твори хвилю єдності!» - під таким гаслом цього року відбудеться акція «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», запланована на 11 листопада 2013 року.
Зараз узгоджується перелік навчальних закладів, з яких відбуватимуться прямі включення під час радіодиктанту, кореспонденти готують матеріали про історію акції, переможців різних років, а також цікаві факти та архівні записи, на які багата понад десятирічна історія радіодиктанту. Також тривають переговори зі спонсорами та меценатами, готовими долучитися до нагородження цьогорічних переможців.
І найголовніше: текст диктанту вже складено! Він – авторський, ексклюзивний, створений спеціально на замовлення Українського радіо відповідно до усіх приписів і норм українського правопису. Про що саме текст? Ця таємниця перестане бути таємницею 11 листопада о 13.30: саме цієї миті Олександр Авраменко оголосить назву диктанту. Прямоефірна програма, присвячена акції, почнеться о 13.10. Безпосередньо перед написанням диктанту ведучі Аліна Акуленко та Роман Коляда нагадають умови участі, а Олександр Авраменко дасть останні настанови й рекомендації.
Отож, готуймося до 11 листопада 2013 року, щоб довести: творити величне просто – разом! І створимо хвилю єдності разом з диктантом на Українському радіо!

http://www.nrcu.gov.ua/ua/1034/545861/
Переглядів: 351 | Додав: Яворенко | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]