Головна » 2014 » Квітень » 23 » Семінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю ПТНЗ Львівської області
20:56
Семінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю ПТНЗ Львівської області
9 квітня 2014 року на базі Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту відбувся семінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Формування професійної майстерності майбутніх фахівців для сфери послуг на основі активних та інтерактивних форм та методів навчання».

У семінарі взяли участь 18 викладачів та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Львівщини, методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна, адміністрація Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту, член спілки перукарів Львівщини, майстер міжнародного класу, викладач Навчального центру «Індустрія краси» Цюра Ірина Євгенівна.Присутні ділилися досвідом використання на уроках активних та інтерактивних форм та методів навчання, акцентували увагу на необхідності педагога постійно їх удосконалювати.Учасники семінару відвідали відкритий урок виробничого навчання (вступний інструктаж) на тему: «Фарбування волосся хімічними барвниками», який провела майстер виробничого навчання Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту Братина Любов Йосипівна і дали високу оцінку його проведення. На уроці проходило інтерактивне навчання – постійна активна взаємодія всіх учнів і майстра виробничого навчання, застосовувались в роботі інноваційні методи фарбування.Член спілки перукарів Львівщини Цюра І. Є. ознайомила присутніх з новинами перукарського мистецтва, європейськими та світовими тенденціями моди, розповіла про умови участі учнів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ області у чемпіонаті Західної України «Золотий лев-2014» з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу, який відбудеться у м. Львові 5-7 червня 2014 року.

В ході семінару виступила методист Сердюк Г. Є., яка зупинилась на завданнях викладачів та майстрів виробничого навчання щодо удосконалення педагогічної майстерності.

Учасники семінару були одностайні у тому, що підвищення ефективності навчання безпосередньо залежить від доцільності добору і використання різноманітних, найбільш адекватних навчальній темі методів навчання, а також від активізації всього навчального процесу. Вибір методів навчання залежить не тільки від мети і змісту навчання а й від специфічних особливостей професії, рівня підготовки учнів, умов навчально-виробничого процесу, рівня педагогічної майстерності педагога та ін. При плануванні конкретних уроків педагогу необхідно враховувати те, що будь-який метод навчання має тією чи іншою мірою забезпечувати:

- активну участь учнів у процесі навчання (бажання до творчої продуктивної праці);

- встановлення зворотного зв’язку в системі педагог-учень;

- можливостей застосування набутих навичок і знань в реальних життєвих та навчальних ситуаціях.

http://www.ptonmc.lviv.ua//index.php?news&news_id=218
Переглядів: 463 | Додав: Яворенко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]