Головна » 2014 » Травень » 4 » Передсвятковий турнір
11:37
Передсвятковий турнір
У Новороздільському професійному ліцеї будівництва та побуту не тільки готують спеціалістів з багатьох професій, але й проводять різноманітні культурні та спортивні заходи.
Напередодні Великодніх свят до ліцею завітали спортивні команди з баскетболу загальноосвітніх шкіл міста та сусіднього ліцею.
Команда ліцею складалась з майбутніх автослюсарів, електрозварників та будівельників.
Потрібно було бачити, з якою спортивною наполегливістю проходили змагання. Часом одне-два очки відділяли команди від перемоги . Команди демонстрували різноманітні тактико–технічні прийоми, індивідуальні майстерності та волю до перемоги.
І все ж, у фіналі зустрілись господарі турніру та спортсмени із СШ№4. В упертій, напруженій боротьбі перемогла команда ліцею, яку тренує Кобиляк Микола Іванович. Всі команди були нагороджені грамотами відповідно до зайнятих місць, а команда ліцею здобула перехідний кубок.
Кращими гравцями визнано майбутнього автослюсаря Кобута Констянтина, електрозварника Яремка Григорія, а також учнів СШ №4 Голуба Євгена, ЗОШ№5 Каралюся Павла, ЗОШ№3 Савицького Юрія, НВК «Лідер» Федаша Віталія та учня Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту Сагаля Петра.
Такі змагання проводяться в ліцеї постійно в рамках турніру «Спортивна Україна».

Керівник фізвиховання ліцею Р.І.Баторик
Переглядів: 349 | Додав: Яворенко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]