Головна » 2014 » Квітень » 23 » Обласний семінар викладачів історії та суспільних дисциплін ПТНЗ Львівської області
22:08
Обласний семінар викладачів історії та суспільних дисциплін ПТНЗ Львівської області
15 квітня 2014 року на базі Вищого професійного училища №8 м. Стрия відбувся обласний семінар викладачів історії та суспільних дисциплін на тему: «Тернистий шлях України до Європи: від Козаччини до Євромайдану. Творчий звіт викладача історії Дикої Л. В.».

У семінарі взяли участь 27 викладачів історії та суспільних дисциплін, методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Василина Світлана Іванівна, адміністрація та педагогічний колектив ВПУ №8 м. Стрия.

Роботу семінару розпочала методист НМЦ ПТО у Львівській області Василина Світлана Іванівна, яка ознайомила учасників з програмою семінару та розповіла про творчий і педагогічний шлях викладача історії Дикої Любові Василівни. А також, зупинилась на завданнях викладачів історії під час підготовки до атестації, наголосила на необхідності правильного оформлення навчальних кабінетів історії та комплексно-методичнго забезпечення таких кабінетів.

Присутніх привітав директор училища Никифорів Віталій Романович, наголосивши, що наші учні зараз особливо потребують моральних авторитетів, а також тих, хто сприятиме творенню системи їхніх цінностей. Саме викладачі історії навчальних закладів повинні зараз донести правду до вихованців, в яких відкриті очі та відкриті серця.

Ознайомившись з навчально-методичною базою училища, учасники семінару стали учасниками презентацій викладачами училища історичних куренів:

• «Козацький курінь»

• «Жіноча чота Українських січових стрільців»

• «Повстанська криївка»

• «Незалежна Україна»

• «Євромайдан»

Учасники семінару відвідали відкритий урок з історії на тему: «Україна в умовах незалежності», який провела викладач історії ВПУ №8 м. Стрия Дика Любов Василівна. Епіграфом уроку стали слова В. Чорновола «Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні, маючи, щоб не довелося потім гірко любити – втративши». Учні працювали на уроці групами за методом «Спільний проект». Викладачі дали високу оцінку проведеному уроку, на якому учні училища дуже активно аргументували власну точку зору щодо перспектив розвитку України, висловлювали своє ставлення щодо інтеграційних процесів України у світовий та європейський простір, економічного, політичного та соціального розвитку України.

Після уроку педагоги та учні училища запросили гостей на театралізоване свято «Літопис України», підготовлене викладачем історії Дикою Л. В. та соціальним педагогом Коваль М. Я.

Обласний семінар можна подивитися в «Новинах Стрийщини» на каналі ТРК «Лан» за 16.04.2014 року.

http://www.ptonmc.lviv.ua//index.php?news&news_id=220
Переглядів: 530 | Додав: Яворенко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]