Головна » 2014 » Червень » 1 » Караоке у Новому Роздолі
12:42
Караоке у Новому Роздолі

З метою підтримки творчих здібностей учнівської молоді, залучення їх до участі в пісенному конкурсі з нагоди відзначення 20-річчя від дня заснування українського рок-гурту «Океану Ельзи» та вшанування творчості українського письменника, поета, автора пісень Стельмаха Б.М.

                                                             

20 травня на базі Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту позашкільним закладом освіти Львівським державним Будинком техніки проведено розважальний конкурс «Караоке на майдані».

                                                               

У конкурсі взяли участь чотири навчальних заклади профтехосвіти, а саме:

  • Новороздільський професійний ліцей будівництва та побуту: Івашкевич Остап, Кіт Мар’ян, Печена Ірина, Нетежак Людмила, Лаврінців Руслана;
  • Новороздільський професійний ліцей: Шевчук Ірина, Федорова Ірина, Намазова Ліля, Фецієвич Андріана, Ігнатчук Олег;
  • Жидачівський професійний ліцей: Ганін Володимир, Микитич Богдана, Винник Руслана, Сорокач Марія, Сорока Лілія;
  • Миколаївський професійний ліцей: Скоринович Олена, Пришляк Мирослава, Грабчак Денис, Ключковська Леся, Підлужний Роман.

                                                           

Яскравими та цікавими були виступи учасників відбіркового туру. У їхньому виконанні прозвучала пісня Б. Стельмаха «Мамина світлиця». В другому етапі змагань конкурсанти виконували пісні гурту «Океану Ельзи»: «Стріляй», «Я не здамся без бою», «Все буде добре» та пісню Б. Стельмаха «Пшеничне перевесло», а у фіналі за власним вподобанням заспівали одну з пісень рок-гурту «Океану Ельзи». Святкова атмосфера, творче піднесення та музичний хист зробили конкурс «Караоке» справжнім творчим змаганням. Приємно відзначити те, що учасниками дійства стали справді талановиті виконавці з числа учнівської молоді, котрі подарували глядачам яскраві та натхненні виступи. Вдячні глядачі та вболівальники всі виступи супроводжували бурхливими оплесками.

                                                           

Завершився пісенний конкурс перемогою учня Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту Івашкевича Остапа. Друге місце здобула учениця Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту Лаврінців Руслана, третє місце – учень Новороздільського професійного ліцею Ігнатчук Олег.

                                                         

Працівники Львівського державного Будинку техніки нагородили фіналістів грамотами, оригінальними подарунками, переможець отримав футболку з тематичним надписом. А адміністрація Новороздільського ПЛБП відзначила усіх учасників святкового дійства солодкими подарунками.

                                                         

«Мені приємно, що в Новороздільський ПЛБП завітали у гості такі обдаровані юні таланти навчальних закладів професійно-технічної освіти Львівської області. Я впевнений, що кожний з учасників віддав часточку своєї любові і тепла глядачам пісенного конкурсу», – зазначив директор навчального закладу Токар Богдан Іванович.

                                                         

Розважальний конкурс «Караоке на майдані» дав можливість оцінити згідно сценарію пісенні, вокальні, артистичні здібності учнівської молоді. Стихли останні музичні акорди, учнівське життя продовжується звичною стежиною навчання, але в душах учасників залишилося відчуття свята та радості. Для всіх представників навчальних закладів, які приймали участь, подія стала ще одним цікавим змістовним і вміло організованим заходом молодіжного дозвілля. Розвиваючи проект, працівники Будинку техніки прагнули викликати зацікавленість юних обдарувань до пісенної спадщини, особисте бажання взяти участь у заході та продовжувати свій діалог з молоддю ПТНЗ Львівщини.

                                                         

                                                         

                                                          

http://www.osvitportal.lviv.ua/proftekhosvita/777/8913-uchni-ptnz-lvivshchyny-zmahalysia-u-karaoke-na-maidani-foto

Переглядів: 1300 | Додав: Яворенко | Теги: http://www.osvitportal.lviv.ua/prof | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]