Головна » 2016 » Березень » 15 » 7-ий Кубок Героїв Крут
15:13
7-ий Кубок Героїв Крут

ПЕРЕХІДНИЙ КУБОК ГЕРОЇВ КРУТ ЦЬОГОРІЧ ЗДОБУЛИ НОВОРОЗДІЛЬЦІ !


Спритність та юнацький запал продемонстрували юні пластуни беручи участь у 7-х змаганнях з техніки пішохідного туризму на кубок Героїв Крут. На базі спортивної зали Новороздільського ліцею побуту та будівництва, за право називатись кращими, між собою боролись юнацькі команди з Нового Роздолу, м. Миколаєва, Львова та села Верин. Організатор змагань - станиця Миколаїв Пласту Національної скаутської організації України. Микола Гнатів, станичний станиці Миколаїв Пласту зазначає, що такі спортивні заходи вкрай важливо проводити частіше, навіть попри соціальну-економічну скруту. Адже діти та молодь залюбки беруть в них активну участь.
Як відомо, всі табори, вишколи чи змагання, які проводять пластуни – спрямовані на всебічний розвиток української молоді. Крім того, це хороший плацдарм для пошуку цікавого та правильного оточення, здобуття лідерських навичок, вміння працювати у команді та спільно долати перепони. Саме тому, програма цьогорічних змагань, складалась з багатьох етапів - говорить співорганізатор спортивного дійства, керівник туристично-краєзнавчого гуртка «Мандрівник» Новороздільського будинку творчості та юнацтва Богдан Іваницький.
За підсумками змагання, миколаївська команда «Дельта» посіла 4-те місце. Команда з села Верин «Вивірки» - виборала 3-тє. Друге між собою поділили команда «Волоцюги» м. Львів та команда «Національний рух Дмитра Яроша» м. Новий Розділ. Перше місце та кубок героїв Крут здобула команда «Альфа», вихованці Новороздільського будинку творчості та юнацтва.
Організатори та учасники змагань висловлюють подяку Отцю Ростиславу Височану, дирекції Новороздільського ліцею побуту та будівництва, спільноті «Українська молодь Христові» за сприяння в проведенні змагань
, Ірині Тельці, ГО "МЦАТІ", Віталію Міхіну фото-відео оператору.

https://www.youtube.com/watch?v=3n-YsrbMEYg&feature=share

Переглядів: 180 | Додав: OUN | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]